“Поділля” – “Оболонь-Бровар”

"Поділля" 2 - 3 "Оболонь-Бровар"
27 Вересня 2017 - 12:00ДЮСШ 1

У третьому турі першості України U-19 серед команд Першої ліги хмельницьке «Поділля» поступилося «Оболоні-Бровар» (2:3).

«Поділля» – «Оболонь-Бровар» – така вивіска не могла не привернути увагу, але зустрічалися лише юнацькі команди двох клубів, які перед звітним туром були сусідами по турнірній таблиці і мали однакову кількість очок. Авжеж, кожен з суперників розраховував сьогодні взяти три очки і підібратися ближче до лідерів.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, і важко було віддати одній з команд перевагу, адже гра здебільшого точилась у середині поля, де було забагато браку і сумбуру. Щоправда, гостріше попереду все ж таки виглядали господарі, які ще до перерви мали відкривати рахунок, та Андрій Наконечний головою пробив над поперечиною, а Ян Морговський із вигідної позиції поцілив прямо у голкіпера киян.

Другий тай розпочався у такому ж темпі, команди намагалися не форсувати події на полі, вичікуючи помилки суперників. На жаль, «Оболонь-Бровар» скористалася майже усіма помилками подолян, а почалось все зі штрафного, який вдалося виконав Денис Остовський. Невловзі Ярослав Корнієнко подвоїв перевагу, а Володимир Така, здавалося, зняв всі питання про переможця, знову засмутивши Назара Харчука.

Треба віддати належне гравцям «Поділля», адже вони прагли бодай забити м’яч престижу, а насправді мало не врятували матч. За хвилину до кінця основного часу відзначився Андрій Наконечний, який з-за меж карного майданчика влучив точно у кут воріт «пивоварів», а за дві хвилини ефектний постріл вдався Яну Морговському, та на більше у господарів часу просто не вистачило.

За тиждень, 4 жовтня, підопічні Олександра Ірклієнка зіграють на виїзді проти одного із аутсайдерів групи – житомирського «Полісся».

«Поділля» U-19 – «Оболонь-Бровар» U-19 2:3
Голи: Наконечний, 89, Морговський, 90+1 – Островський, 58, Корнієнко, 69, Ткач, 76

«Поділля»: Харчук, Безпалько (Терещук, 62), Майко, Абзалов (Резанов, 51), Кошелак (Гурняк, 71), Лівандовський, Худік, Морговський, Ковальчук (Королюк, 68), Шаповал, Наконечний.