“Поділля” – “Скала”

"Поділля" 0 - 2 "Скала"
05 Серпня 2017 - 19:00Спорткомплекс "Поділля"

Хмельницьке «Поділля» вдома приймало одного із лідерів чемпіонату стрийську «Скалу» і не змогло зачепитися бодай зі нічию.

Щоправда, перші хвилини зовсім не віщували хмельничанам поразки. На правах господарів вони впевнено володіли м’ячем і намагалися будувати свої атаки, загострюючи боротьбу на половині поля суперника, а гравці «Скали», здавалося, звикали до поля і погодних умов, діставшись Хмельницького за 40 хвилин до гри.

З гострих моментів біля воріт стриян можна згадати швидкий прорив Олександра Музичука, який скористався помилкою суперника, та можливість для прицільного удару втратив. А на 14-й хвилині Музичук вже опинився у ролі асистента, коли класно вирізав на лінію воротарською, та Алішер Якубов у паданні пробив над перекладиною. А далі гості забили. Логічний гол чи ні – це питання вже недоречне, тип паче для Дмитрия Полюганича, який відгукнувся на передачу з глибини, елегантно переграв Сергія Швеця і з лінії карного майданчика класно пробив в протихід голкіперу «Поділля».

Після цього господарі деякий час приходили в себе, а «Скала» цим користувалась, проводячи небезпечні атаки на ворота суперника. Ще в першому таймі мав оформлювати дубль Полюганич, небезпечно пробивали Сад та Гладкий, а ще в одному епізоді господарів підстрахувала стійка воріт. У протилежних воріт можна згадати небезпечну подачу Музичука і завершення головою у виконанні Якубова – повз ворота.

Хмельницькі вболівальники небезпідставно сподівались, що після перерви «Поділля» додасть, але гра попереду у господарів відверто не склалась. Якщо не рахувати дальні постріли Ліповуза, Швеця і Колесникова, то особливої роботи у голкіпера «Скали» не було, тоді як його партнери по команді дуже грамотно грали по рахунку і чатували можливість для контратак. Один з таких моментів завершився взяттям воріт Дворника, а у ролі наконечника атаки знову виступив Дмитро Полюганич, який «поклав» у карному майданчику Чернецького і з близької відстані не залишив шансів воротарю хмельничан.

Відповісти бодай голом престижу підопічні Віталія Костишина не змогли, зазнавши третьої поразки поспіль. Та часу посипати голову попелом майже немає, адже вже у середу, 9 серпня, «Поділля» проведе свій наступний домашній матч, хай і номінально гостьовий. В суперниках – ФК «Тернопіль». Початок гри – о 18:00.

«Поділля» – «Скала» 0:2
Голи: Полюганич, 22, 82

«Поділля»: Дворник, Швець, М.Дударенко, Рижук, Степаненко, (Колесников, 58) , Чернецький, Музичук (Морговський, 75), Муляр, Джурко (Макарченко, 60), Якубов (Бабак, 65). Запасні: Шевченко, Худік, Гресь. В.о. головного тренера: Віталій Костишин.

«Скала»: Білик, Подоляк, Гусак, Фляк, О.Дударенко (В.Кузів, 90+3), Березовий, Сад (Заїченко, 89), Баранов, Маляренко (Р.Кузів, 89), Полюганич (Бегашов, 85), Гладкий (Білас, 87). Запасні: Фіяло, Николишин. Головний тренер: Роман Гнатів.

Попередження: Рижук, 45+2, Музичук, 59, Дударенко, 86, Морговський, 86 – Полюганич, 40