“Поділля” – “Верес”

"Поділля" 0 - 1 "Верес"
22 Вересня 2018 - 16:00Спорткомплекс "Поділля"

Сьогоднішній домашній поєдинок 10-го туру чемпіонату України у другій лізі між командами “Поділля” та “Верес” завершився з рахунком 0:1

Поєдинок команди розпочали традиційно за рівної гри, гравці “Поділля” на правах господарів по ходу поєдинку намагалися контролювати м’яч та грати першим номером, гравці “Вересу” намагалися створювати небезпечні моменти біля воріт “Поділля” після розіграшів кутових та штрафних. Перший небезпечний момент який можна назвати гольовим створили гості на 15-й хвилині, Марат Даудов саме зі штрафного виконав навіс у штрафний майданчик подолян, м’яч пролетів повз захисників нашої команди і на щастя повз гравців “Вересу” які могли підправити його у сітку воріт. “Поділля” теж не відсижувалося у обороні та відповіло своєю атакою, коли лідер атак нашої команди Віталій Каверін протягнув м’яч із центру поля та наблизився до штрафного майданчика гостей, віддав передачу на набігаючого Яна Морговського, наш півзахисник пробив по воротах Бабійчука і голкіпер гостей перевів його на кутовий. Також можна пригадати дальні удари Муляра та Швеця, але гравці “Поділля” пробили вище воріт. Ну і наприкінці першого тайму Даудов у складі “Вересу” пробивав зі штрафного, м’яч пролетів вище воріт. Отож команди пішли на перерву за рахунку 0:0

У другому таймі команди надалі створювали моменти. По воротах Старущенка пробивав гравець гостей – Орловський, але голкіпер нашої команди впорався із цим ударом. Подоляни мали класну нагоду вийти вперед, це Олександр Музичук вдало закинув м’яч у штрафну гостей на Бабака, наш нападник у стрибку пробив головою по воротах “Вересу” і влучив у стійку. На 74-й хвилині Морговський протягнув м’яч по флангу змістився у центр та віддав передачу на Музичука, який пробив вище воріт. Ну і на 90+2-й хвилині стався спірний момент з призначенням пенальті, це Котляр виконав навісну передачу зі штрафного у штрафний майданчик “Поділля”, де на думку арбітра гравець нашої команди Алішер Якубов притримав Рафальського за футболку, арбітр вирішив призначити 11-ти метровий удар, який впевнено виконав Котляр. Отож рахунок зустрічі 0:1 на користь рівненського “Вересу”.

“Поділля” – “Верес” – 0:1

Гол: Котляр, 90+2, з пенальті

“Поділля”: Старущенко – Червінський, Швець, Гресь (Худік, 88), Штаненко (Гладкий, 74) – Ліповуз, Муляр, Музичук (Намуйлик, 87), Каверін (Якубов, 88), Морговський – Бабак. Запасні: Нестеренко, Гайдаш, Панасенков, Воловик, В. Шевченко Головний тренер: Віталій Костишин.

“Верес”: Бабійчук – Пінчук, Рафальський, Логінов, Мосіюк – Орловський, Боровець (Сад, 85), Саламаха (Котляр, 59), Даудов (Гребенюк, 72), Яременко – Маїк (Бондаренко, 75). Запасні: Фіяло, Заїкин, Дубина. Головний тренер: Олег Шандрук.

Попередження: Музичук, 70, Воловик, 86, Ліповуз, 90+1 – Мосіюк, 37, Пінчук, 75, Котляр, 82