“Полісся” – “Поділля”

"Полісся" 0 - 0 "Поділля"
04 Листопада 2017 - 13:00Коростень, стадіон "Спартак"

В останньому офіційному матчі року хмельницьке «Поділля» на виїзді зіграло внічию з житомирським «Поліссям» – 0:0.

У Коростень делегація «Поділля» їхала з чітким налаштуванням нарешті перервати смугу невдач на виїзді, хоча всі чудово розуміли, що матч з «Поліссям» буде одним з найважчих у першій половині сезону. Власне, все так і вийшло.

Початок матчу вийшов сумбурним. А чи могли ми сподіватися на інше на цьому полі? Футбольним його важко назвати, тому вмикати швидкість командам було непросто, не говорячи вже про комбінаційні дії. А ось боротьби сьогодні вистачало, адже суперники грали від оборони і не ризикували великими силами йти вперед, чекаючи можливість для контратак.

По такій грі було важко комусь віддати перевагу у першому таймі, хоча гостріше все ж таки виглядали хмельничани, які до перерви мали два хороших моменти для взяття воріт. Спочатку Андрію Муляру не вдалося замкнути передачу з флангу Кирила Бабака, а у завершенні атаки Владислав Ватав пробив неточно. На 22-й хвилині в епіцентрі уваги вже опинився Владислав Охрончук, який потужно стріляв з-за меж карного майданчика, але голкіпер «Полісся» відвів загрозу на кутовий.

У другому таймі територіальною перевагою заволоділи господарі, і вже Сергію Дворнику довелося двічі рятувати свою команду – після дальнього удару, а за дві хвилині і після пострілу головою майже впритул. Надалі гравці «Полісся» продовжували активно завантажувати карний майданчик гостей вертикальними передачами, а щось більш змістовніше командам показати було важко через стан поля, великий брак і постійні порушення правил.

Гольових моментів біля воріт Школьного після переври було небагато. Можна згадати небезпечний простріл Морговського і неточну спробу з далекої відстані Макарченко, а ось налагодити швидкий вихід з оборони в атаку гостям не вдавалося. На останніх хвилинах подоляни змушені були більше захищатись, хоча на 89-й хвилині ледь не вирвали перемогу, коли Джурко прорвався по флангу і виклав чудову передачу на Маховку, але той з забійної позиції пробив повз ворота.

Нервову кінцівку матчу перервав лише фінальний свисток арбітра, який зафіксував цілком закономірний по цій грі результат – нічию 0:0. «Поділля» перервало серію з шести постіль гостьових поразок і з доробком у 15 очок завершує першу половину сезону.

Свій наступний домашній матч хмельничани зіграють 31 березня, коли вдома прийматимуть «Прикарпаття».

«Полісся» – «Поділля» 0:0

«Полісся»: Школьний, Дехтяренко, Жовтюк (Жовтюк, 46), Охріменко (Коровіков, 62), Чаус, Коломієць, Зайнчковський (Ковтун, 88), Олексієнко, Малєй, Дячук, Колєсніков (Куделькін, 79). Запасні: Міхєєв, Шевчук, Михайленко. Головний тренер: Едуард Хавров.

«Поділля»: Дворник, Гресь, Швець, Рижук, Степаненко (Бельчич, 90+3), Ватав, Охрончук, Морговський (Джурко, 69), Муляр (Маховка, 62), Макарченко (Шаповал. 90+4), Бабак. Запасні: Шевченко, Абзалов, Лівандовський. В.о. головного тренера: Віталій Костишин.

Попередження: Охріменко, 21, Коломієць, 36, Чаус, 41, Олексієнко, 45+3, Коровіков, 89, Тарасенко, 90+3 – Морговський, 24, Рижук, 54, Маховка, 64,Бельчич, 90+6