ФК “Тернопіль” – “Поділля”

ФК "Тернопіль" 0 - 2 "Поділля"
09 Серпня 2017 - 18:00Хмельницький, спорткомплекс "Поділля"

У номінально гостьовому матчі на рідному полі хмельницьке «Поділля» здолало ФК «Тернопіль» (2:0).

Цей матч мав відбутися у Тернополі, на полі головного стадіону міста, але через реконструкцію трав’яного покриття однойменний футбольний клуб вимушуй був звернутися до «Поділля» і провести свій домашній матч у Хмельницькому. Щоправда, навіть після того, як хмельницький клуб відповів згодою, проведення матчу було під великим питанням, адже ФК «Тернопіль» зіштовхнуся з великими фінансовими труднощами і навіть розглядав варіант зняття команди з чемпіонату.

Тим не менш, матч відбувся і мав би сподобатись вболівальникам, хоча на перших хвилинах команди не балували змістовним і швидким футболом, переважно приглядаючись один до одногою. Можливо, невеличкою територіальною перевагою володіли хмельничани, а найактивнішим у складі «Поділля» був Олександр Музичук, який розпочав цей матч у якості капітана. Саме він і завдав першого акцентованого удару по воротам суперника, але трішки не влучив у рамку.

Відповідь «Тернополя» була забійною. Після подачі з кутового класно пробивав головою Ярослав Сем’янчук, і Сергій Дворник був вже не в силах допомогти своїй команді, але підстрахував голкіпера Андрій Джурко, який виніс м’яч з лінії воріт. Не забиваєш ти – забивають тобі. Це старе футбольне правило знову дало прос себе знати на 27-й хвилині матчу, коли Андрій Муляр елегантною передачею відрізав двох гравців суперника, а Олексій Колесников миттєво оцінив ситуацію і націленою передачею знайшов на дальній стійці Музичука, якому залишалося переправити м’яч до сітки – 0:1.

Отримавши перевагу у рахунку, «Поділля» намагалося контролювати хід гри, та ще до перерви пропустило декілька небезпечних атак на свої володіння. Можна згадати два небезпечних розіграші стандартів у виконанні гравців «Тернополя», а ще в одному епізоді друге за матч рятувати свою команду довелося Андрію Джурко.

Та ще більше тиску на ворота Сергія Дворника стало у другому таймі. Номінальні господарі володіли відчутною перевагою, а «Поділля» намагалося знаходити можливості для контратак. На старті другої половини зустрічі нагадав про себе голкіпер хмельничан, який у ближньому бою виграв дуель у гравця «Тернополя». Дворник ще декілька разів вступав в гру, реагуючи на численні навіси і простріли в карний майданчик «Поділля», і своєю впевненістю заряджав партнерів по команді.

Відверто кажучи, після перерви у підопічних Віталія Костишина небагато виходило попереду, а дві нагоди подвоїти перевагу вони отримали лише на останніх хвилинах матчу. Спочатку новачок команди Євген Котюн ефектно п’ятою замикав прострільну передачу, а за декілька хвилин «Поділля» отримало право на пенальті. Це Андрій Сухецький врізався у Яна Морговського у власному карному майданчику, а рефері миттєво вказав на позначку. Вирок арбітра взявся виконувати Валерій Степаненко. На потужний постріл захисника «Поділля» Плетеницький зреагував, але відбив м’яч у власні ворота – 0:2.

«Поділля» відсвяткувало першу перемогу у чемпіонаті і піднялось на сьому сходинку в турнірній таблиці, обійшовши «Буковину». Саме з чернівчанами хмельницька команда і зустрінеться 13 серпня у рідних стінах. Початок гри – о 18:00.

ФК «Тернопіль» – «Поділля» 0:2
Голи: Музичук, 27, Степаненко, 88 (з пенальті)

ФК «Тернопіль»: Плетеницький, Жовтюк, Сем’янчук, Гудак (Процик, 86), Гребинський, Музика (Вонс, 87), Кухарський (Сухецький, 46), Кіцак, Загідулін, Луканюк (Дорі, 46), Шелія (Коржук, 73). Запасні: Чопко, В. Бадло. Головний тренер: Петро Бадло

«Поділля»: Дворник, Джурко, Рижук, Гресь (Швець, 70), Степаненко, Чернецький, Муляр (Ліповуз, 70), Шпиця (Бабак, 81), Морговський, Музичук (Макарченко, 81), Колесников (Котюн, 83). Запасні: Шевченко, Бельчич. В.о. головного тренера: Віталій Костишин

Попередження: Гудак, 62. Сухецький, 87 – Степаненко, 41, Колесников, 51, Шпиця, 69, Ліповуз.

Вилучення: Сухецький, 90+2 (друге попередження)