shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Історія

qmlx_ekiuww

У 1960 році при футбольній команді «Динамо» (Хмельницький) було створено юнацьку групу підготовки для команди майстрів. Очолили її тренери Лев Зільберман та Євген Смірнов.

В 1983 році була реорганізована в ДЮСШ «Поділля» (Хмельницький). Директором став Микола Гриневич, старшим тренером Валерій Кирилюк, тренерами – В.Козеренко, Л.Лемещенко, В.Сендель.

З 1986 року вже Спеціалізовану ДЮСШ очолював Юрій Аванесов. Працювати тренером в СДЮСШ «Поділля» (Хмельницький) почав ще й Григорій Іщенко. 1990 рік – СДЮСШ «Поділля» переведено до рангу СДЮШОР (спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву).

1998 рік, вересень – заснований  дитячо–юнацький футбольний клуб «Поділля».

1998 рік – директор СДЮШОР «Поділля» Юрій Аванесов очолив першолігове «Поділля» (Хмельницький). Переходять в ДЮСШ-1 тренери Володимир Сендель та Валерій Кирилюк. В СДЮШОР залишається лише тренер Олександр Безкоровайний. У вересні школа реформується в дитячо–юнацький футбольний клуб «Поділля». Очолив її Микола Шершун.

Першим президентом ФК «Поділля» став Дяченко Валерій Гарієвич, який залишив дорослу команду майстрів «Поділля» та свої зусилля і вміння спрямував на роботу в дитячо-юнацькому футболі. Разом із своїм помічником і футбольним соратником Шершуном Миколою Вікторовичем становлення ДЮФК «Поділля» розпочали із формування тренерсько-викладацького складу.

В команду однодумців були запрошені:
Старшим тренером – Гриневич Микола Васильович;
Тренерами – Саркісов Роберт Газарович, Безкоровайний Олександр Володимирович, Секіч Василь Йожефович, Лемещенко Леонід Вікторович, Євтушенко Олександр Іванович.

Ці тренери – першопрохідці ДЮФК «Поділля» здійснювали набір обдарованих дітей,  формували футбольні команди за віковими категоріями та нарощували майстерність майбутніх видатних футболістів.   Першим серйозним випробуванням клубу став футбольний сезон 1999 року, в якому ДЮФК «Поділля» ( двома дитячими командами різних вікових категорій)  приймав участь в Першості України в Першій футбольній Лізі. В результаті – команда старшої вікової групи зайняла 3 місце, а молодші футболісти – 4.

1999 рік, жовтень –  ДЮФК «Поділля» очолив Годунов Юрій Дмитрович, який вперше від початку існування клубу зміг забезпечити всіх вихованців клубу зимовим і літнім футбольним екіпіруванням.

2000 рік, травень – команда ДЮФК «Поділля» запрошена на товариську футбольну зустріч у м. Дніпропетровськ  місцевою дитячою командою «Дніпро». Поїздка хмельничанам принесла дві перемоги 3:1 та 1:0.

kaverin12001 рік, жовтень – команда 1990 року народження отримала запрошення від київського «Динамо». Зустріч завершилась на користь «Поділля» – 3:1. Голи забили –  Тарас Розізнаний, Віталій Кавєрін (на фото), Богдан Бортнік.

2002 рік – за сприяння батьків вихованців клубу організована поїздка команди на Міжнародну зустріч в м. Варшаву (Польща).

Юні подоляни змагаються із дитячою збірною Варшавського Воєводства. Футбольний матч закінчився нічиєю 3:3. Голи у ворота поляків забили – Віталій Кавєрін (2), Калайда (1). У тому ж році збірну Варшавського Воєводства наш клуб приймав у себе на центральному стадіоні м. Хмельницького – «Поділля». Гра закінчилась з рахунком 3:4 на користь польської команди. Голи від нашої команди забили – Якубовський, Кавєрін, Слободян.

2003 рік – команда «Поділля» запрошена в м. Москву дитячим клубом ЦСКА.
Проведено цілий ряд товариських зустрічей:
«ЦСКА» (м. Москва) – «Поділля» (м. Хмельницький) – 1:2 на користь хмельничан. Голи у ворота москвичів забили Кавєрін, Мацієвич.
«Спартак» (м. Москва) – «Поділля» (м. Хмельницький) – нічия (1:1). Гол від Розізнаного.
«Локомотив» (м. Москва) – «Поділля» (м. Хмельницький) – нічия (0:0).

Додому команда поверталась у неповному складі. Керівництво московського ЦСКА зацікавилось грою Кавєріна Віталія.

2004 рік, перше півріччя – команди клубу по різним причинам не приймають участі у Першості України та вдосконалюють свою майстерність вдома.

2004 рік, друге півріччя – команда проводить «на виїзді» зустріч з Київським «Динамо», де отримує перемогу з рахунком 4:1. Голи забили – Побережний (2), Кавєрін та Ставинога по одному. У вересні 2004 року керівництво дитячого ФК «Дніпро» м.Дніпропетровськ запрошує на футбольний огляд юних футболістів «Поділля» – Якубовського,  Ставиногу,  Олеся,  Кавєріна, Слободяна, Побережника,  Калайду, Бортніка, Мацієвича, Бібіка.

2005 рік – змінюється керівництво ДЮФК «Поділля». Президентом клубу стає Мельниченко В.В. У складі Правління клубу – Розізнаний О.Г.  Кметь М.М.  Коган Р. Нове керівництво приймає всіх зусиль для участі команд «Поділля»  у Першій Лізі дитячого футболу.

2005 – 2010 роки – команди клубу беруть участь в Першостях України з дитячого футболу в Першій Лізі. Стабільний результат – в першій п’ятірці серед команд – учасниць, кращий досягнутий результат  – 2 місце.

2010 рік, червень –  Президентом клубу стає Бейдерман Євген Станіславович, віце–президентами – Іванов Ігор Олексійович та Побережний Костянтин Петрович.

big_podilВ структурі ДЮФК «Поділля» створюється Наглядова Рада, яку очолює Мазур Броніслав Францович. Директором клубу призначається Баталов Аркадій Юрійович, старшим тренером – Балицький Віталій Вікторович.

В 2010 році команди клубу зайняли  1 та 3 місця серед дитячих футбольних команд в Чемпіонаті Хмельницької області, цього ж року розпочато  набір до ДЮФК «Поділля» обдарованих у спортивному відношенні  дітей з усіх куточків Хмельницької області та інших регіонів України.

В січні 2011 року ДЮФК «Поділля» виступив організатором Всеукраїнського футбольного турніру на «Кубок Соборності України-2011»  серед дитячих команд. Участь у турнірі прийняли дитячі  команди відомих в Україні і за її межами футбольних клубів «Шахтар» м. Донецьк,  «Динамо» м. Київ,  ФК «Львів» м. Львів, «Буковина» м. Чернівці,  «Ніка» м. Івано-Франківськ,   «Нива» м. Вінниця. Команда ДЮФК «Поділля» зайняла 4 місце.

2011 рік та початок 2012 р. для команд клубу приніс участь у Першості України в Першій лізі ДЮФЛУ, де команди зайняли передові місця, участь у Всеукраїнському турнірі “Шкіряний мяч”- команда вийшла у фінал,  та участь у Чемпіонатах міста та області – стали чемпіонами та призерами.

В травні 2012 р. клуб проводить Міжнародний футбольний турнір на “Кубок памяті Гриневича М.В.” із запрошенням команд U-12 відомих футбольних клубів України ( “Шахтар” м.Донецьк, “Ніка”м.Івано-Франківськ, “ФК Львів” м.Львів, “Буковина” м.Чернівці, “Дніпро” м.Черкаси, “Спартак” м.Житомир) Білорусі (“БАТЕ” м.Борисов, “Трактор” м.Мінськ ) та чемпіона Ізраїлю команду “Маккабі” із м.Хайфа. Турнір пройшов на центральному стадіоні міста Хмельницького – СК “Поділля”. Команда “Поділля” (тренер Баталов А.Ю.) за підсумками турніру посіла 6 місце.

За результатами участі команд клубу  в Чемпіонаті України в першій лізі ДЮФЛУ – на сезон 2012-13 р.р. для клубу відкрились двері у Вищу лігу дитячого футболу. З вересня 2012 р. 4 команди клубу розпочали матчі в Чемпіонаті України у Вищій лізі ДЮФЛУ.

Протягом двох сезонів юнацькі команди «Поділля» грали в компанії сильніших колективів України, таких як «Карпати», «Волинь», «Скала», ФК «Львів». За цей час школу вищої ліги у складі «Поділля» пройшли півзахисник друголігового «Нікополя» Валерій Доля, гравці сьогоднішнього ФК «Поділля» Андрій Джурко, Ян Морговський, Сергій Шевченко та Олександр Майко.

Футбольні досягнення

На протязі свого існування клуб  розвиває дитячий  футболу в  м. Хмельницькому та  гідно представляє наше місто серед регіонів України та у Міжнародному футбольному світі. Футбольні команди клубу приймають  активну участь в усіх Першостях та Чемпіонатах України з футболу в Першій футбольній Лізі серед дитячих та  юнацьких команд. ДЮФК «Поділля»  – учасник Міжнародних  футбольних турнірів в Італії, Іспанії, Фінляндії, Данії, Росії.
2010 рік –  3 місце –  турнір в Іспанії, м. Барселона.
2008 рік – 1 місце – турнір в Італії;
2007 рік – 1 місце – турнір в Фінляндії;

Знамениті вихованці

Шершун Богдан – заслужений майстер спорту,  володар кубка УЕФА, 2005 р.
віце-чемпіон Європи серед молодіжних команд 2000 р.
у складі московського ЦСКА 2-х разовий чемпіон Росії,
2-х разовий володар кубка Росії.

Перший тренер – Григорій Іщенко

Кавєрін Віталій – майстер спорту міжнародного класу,
чемпіон Європи серед юнацьких команд 2009 р.
гравець київського «Динамо».

Перший тренер – Микола Шершун

Грали за різні юнацькі збірні України :

Сімчук Олександр, Бігус Сергій, Володимир Рудюк