shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Правила повернення квитка

ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ (ВІДНОВЛЕННЯ) КВИТКА
1. Власник квитка не пізніше ніж за 1 (один) календарний день до оголошеного на сайті ФКП часу початку заходу має право здати квиток та отримати відшкодування його вартості в повному обсязі (без урахування комісії (для квитків придбаних онлайн).
2. Повернення квитка є можливим у касах СК Поділля. У касах за наявності квитка та документу який посвідчує особу, власник заповнює заяву на повернення квитка. Повернення грошових коштів здійснюється тим самим способом, яким було оплачено квиток (безготівковий розрахунок, готівка) за умови дотримання власником квитка пункту 1. чинних Правил. Один власник квитка має право здати не більше 4 квитків.
3. Повернення квитків, придбаних онлайн на офіційному сайті http://fcpodillya.com.ua/, є можливим через офіційний сайт ФКП шляхом спрямування відповідного електронного запиту зі своєї електронної адреси на fcpodillya.kvytok@gmail.com. У відповідь фахівець відділу продажу відправить на електронну адресу покупця (власника квитка), з якої прийшов запит, форму заяви на повернення квитка. Заповнивши та надіславши таку заяву за вищенаведеною адресою, покупець має право отримати відшкодування вартості квитка, при цьому сам квиток буде анульовано. Відшкодування вартості квитка здійснюється протягом 3 (трьох) календарних днів тим самим способом, яким його було оплачено, за умови дотримання власником квитка пункту 1. чинних Правил.
УВАГА! У день заходу та після нього повернення/обмін квитків є неможливим.
4. У разі втрати іменного квитка його власник може безкоштовно відновити його. Для цього необхідно в касах СК Поділля за наявності паспорта заповнити заяву на відновлення квитка. Квитки, які придбано не на ПІБ громадянина, відновленню не підлягають.
УВАГА! Відновлення квитків припиняється з моменту відкриття доступу на стадіон.