shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Правила придбання квитка

ПРАВИЛА ПРИДБАННЯ  КВИТКА
1. Як придбати квиток.
1.1.  Придбати квиток можна на офіційному сайті ФК «Поділля» або касах СК «Поділля».
1.2. Підтверджуючи замовлення, покупець погоджується придбати квиток відповідно до Правил, а також зобов’язаний прийняти і цілковито дотримуватись Правил.
1.3. Максимальна кількість квитків на захід, доступна для придбання в межах замовлення, може бути обмеженою і встановлюється ФКП. Інформацію щодо максимально припустимої кількості квитків під час купівлі опубліковано на сайті ФКП у розділі «Квитки». У разі якщо кількість квитків або сесій перевищує максимально можливу, ФКП має право анулювати відповідне/і замовлення. Формуючи замовлення, покупцеві необхідно планувати час відвідування заходу з урахуванням розкладу матчів. Розклад може змінитися будь-якої миті. Актуальну версію розкладу ігор розміщено на офіційному сайті ФК Поділля.
1.4. ФКП має право відмовити в купівлі квитка в разі, якщо є обґрунтовані причини вважати, що квитки купуються задля перепродажу.
2. Квиток.
2.1. Для відвідування заходу всі власники квитків (відвідувачі) повинні мати квиток на захід.
2.2. Діти до 14 років (у разі пред’явлення документа, що підтверджує вік)  відвідують захід лише за умови наявності безкоштовного квитка (який можливо отримати в касі СК при наявності документа, що підтверджує вік) і тільки в присутності дорослих.
2.3. Відвідувачі пільгових категорій (у разі пред’явлення документа, що підтверджує пільгу)  відвідують захід лише за умови наявності безкоштовного квитка (який можливо отримати в касі СК при наявності документа, що підтверджує пільгу).
2.4. Власник квитка (відвідувачі) є відповідальним за квиток, що перебуває в його розпорядженні. Пошкодження квитка, зміна або спотворення його зовнішнього вигляду можуть призвести до відмови в доступі на стадіон.
2.5. Якщо власник квитка (відвідувач) залишає стадіон після початку заходу з будь-якої причини, крім термінової евакуації, йому може бути відмовлено в повторному доступі на стадіон. Власник квитка (відвідувач) має право повторно увійти на стадіон за одним і тим самим квитком на вказаний захід у разі, якщо він залишив стадіон через один зі спеціально передбачених для цього входів, де здійснюється контроль квитків з обовязковим скануванням квитка на «Вихід дозволено».
2.6. Власник квитка (відвідувач) повинен зберігати свій квиток протягом усього часу відвідування заходу і на прохання стюардів, представників служби безпеки СК «Поділля» та співробітників ФКП зобов’язаний пред’явити квиток. Невиконання цієї вимоги може призвести до відмови в доступі на стадіон або прохання залишити стадіон.
2.7. Обґрунтовані й законні прохання стюардів, представників служби безпеки СК «Поділля» та співробітників ФКП є обов’язковими для виконання відвідувачами.
3. Вартість та оплата квитка.
3.1.  Ціною квитка вважається ціна, встановлена на момент купівлі. Номінальна вартість квитків встановлена ФКП у гривнях та вказана на офіційному сайті ФКП. У номінальну вартість включено  всі податки, що застосовуються, але не входить вартість комісії 2,5%. ( при покупці он-лайн). Клуб лишає за собою право на зміну цін протягом періоду продажу.
3.2. Покупцеві необхідно оплатити замовлення протягом строку, встановленого ФКП. В іншому разі ФКП має право анулювати відповідне замовлення.
3.3. Для сплати необхідно обирати найбільш зручний спосіб Google Pay , Apple Pay,  картки міжнародних платіжних систем Visa/MasterCard/,Privat24, , Masterpass, Visa Checkout.
3.3.1. Перед оплатою покупцеві необхідно переконатись, що банк-емітент його платіжної картки Visa/MasterCard/ дозволяє здійснювати платежі в Інтернеті з використанням цієї картки.
3.3.2. Покупець є відповідальним за наявність достатніх грошових коштів для сплати замовлення в момент здійснення операції.
4. Доставка квитків. Квитки, які було придбано будь-яким способом (в касах СК «Поділля», он-лайн та ін.) – доставці не підлягають.
5. Передача і перепродаж квитків.
5.1. Квитки, які було придбано не згідно з чинними Правилами та/або не у офіційних точках продажу, є недійсними і можуть бути конфісковані. Доступ відвідувачам на стадіон у разі пред’явлення ними недійсних квитків заборонено. При цьому вартість квитків не відшкодовується.
5.2. Продаж квитків, пропозиція продажу квитків (включаючи рекламу їх продажу), безкоштовна роздача з рекламною метою, обмін та інше використання задля отримання прибутку чи іншої вигоди матеріального або нематеріального характеру, використання квитків для організації лотерей та інших базованих на азарті ігор, а також інше відчуження квитків способами, прямо не передбаченими чинними Правилами й законодавством України (за винятком дарування), заборонені без попереднього узгодження з ФКП та/або іншими вповноваженими ним особами і є незаконними, тягнуть за собою відповідальність, передбачену законодавством України.
5.3. Місця, обладнані для осіб з обмеженими можливостями, мають використовуватися за призначенням і не можуть передаватися третім особам. При вході на стадіон адміністрація має право запитати у власника квитка (відвідувача) довідку про інвалідність, картку учасника «Фан-клубу «Завжди вірні»» (детальна інформація про проект – на http://fcpodillya.com.ua/ ).
5.4. Квитки, придбані покупцем, можуть використовуватися лише покупцем та/або даруватися ним членам його родини, друзям, колегам та іншим особам, яких покупець знає особисто. Передача квитків зазначеним особам не повинна суперечити пунктам 6.4.1. і 6.4.2. чинних Правил.
5.4.1. Передача покупцем придбаних квитків здійснюється безкоштовно.
5.4.2. Передача покупцем придбаних квитків здійснюється відповідно до чинних Правил.