shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Тренерський штаб

Костишин Віталій Володимирович

Головний тренер

Дата народження: 12 жовтня 1986

Місце народження:  Хмельницький

У чемпіонаті ДЮФЛ України виступав у «РУФК» Київ 2000-2001, ОК ім. І. Піддубного 2001, «Динамо» Хмельницький 2002-2003.

Грав у клубах: ЦСКА Київ (2003/04-2004/05), «Арсенал» Київ (2004/05-2005-06), «Кривбас» Кривий Ріг (2006/07), «Авангард» Сутиски (2007), ФК «Проскурів» (2009), «Верест-ІНАПІК» (2009-2010), ФК «Заслав’я» Віньківці (2013), «Полонія» Хмельницький (2014), «Поділля» Хмельницький (2016, 2016/17).

З 2017 року працює в ФК «Поділля», спершу в академії, а згодом і в головній команді.


Соболевський Руслан Віталійович

Старший тренер

Дата народження: 10 січня 1973

Місце народження:

Грав у клубах «Сокіл» Бережани (1992), «Старт» Козова (1992/93), «Полісся» Житомир (1992/1993, 1997/98-2004/05, ЦСКА-2 Київ (1993/94-1996/97), «Оболонь» Київ (1996/97), «Житичі» Житомир (2005/06), «Гірник» Кривий Ріг (2005/06), «Хіммаш» Коростень (2006, 2006/07), «Звягель-750» Новоград-Волинський (2009), «Арсенал» Житомир (2010-11), «Полісся» Городниця (2013-14).

У 2017 році Руслан Соболевський почав працювати в академії «Поділля» і на посаді помічника головного тренера першої команди, а до цього працював тренером в ДЮСШ «Фенікс» Житомир.


Мандзюк Олександр Васильович

Тренер

Дата народження: 10 січня 1983
село Вільне (Бахчисарайський р-н, Автономної Республіки Крим)

Грав у клубах: «Ігросервіс» Сімферополь (2001/02-2003/04) ,«Поділля» Хмельницький (2003/04-2006/07), ФК «Львів» (2006/07, 2008/09-2009/10), «Княжа» Щасливе (2007/08-2008/09), «Оболонь» Київ (2010/11-2011/12, 2015/16), «Іллічівець» Маріуполь (2012/13-2014/15), «Случ» Красилів (2016-2019).

Тренерську кар’єру розпочав в академії Хмельницького «Поділля», у якій працює з дітьми з 2018 року. А 2019 увійшов у тренерський штаб головної команди.


Воловик Олександр Ігорович

Тренер

Дата народження: 28 жовтня 1985
м.Красилів

У чемпіонаті ДЮФЛ України грав у складі ДЮСШ-1 Хмельницький з 1998 по 2000 рік та “Динамо” Хмельницький 2001-2002 роки.

Грав у клубах: «Оболонь-Красилів» (2003/04-2005/06), «Іскра» Теофіполь (2006), «Металург» Донецьк (2006/07-2012/13), «Сталь» Алчевськ (2007/08), «Шахтар» Донецьк (2013/14-2015/16), «Ауд-Геверле» Бельгія (2015-2016), «Актобе» Казахстан (2017), «Акжайик» Казахстан (2018), «Збруч» Підволочиськ (2018), «Поділля» Хмельницький (2018/19-2020/21).

Тренерську кар’єру розпочав в Академії Хмельницького «Поділля», у якій працює з 2018 року.


Мусієнко Олександр Олександрович

Тренер

Дата народження: 7 квітня 1987

м. Київ.

Перший тренер – Сергій Ященко. Перший тренер воротарів – Валерій Паламарчук.

Ігрова кар’єра: “Сталь” Київ (2003-04), “Грань” Бузова (2005), “Борисфен” (2005/06-2006/07), “Сталь” Кам’янське (2006/07-2007/08), ФК “Львів” (2008/09-2010/11),, “Прикарпаття” Івано-Франківськ (2008/09), “Чорноморець” Одеса (2010/11), “Буковина” Чернівці (2011/12, 2015/16), “Металург” Донецьк (2012/13), “Оболонь-Бровар” Київ (2013/14-2014/15), “Нива” Тернопіль (2014/15), “Валетта” Мальта (2015), ФК “Полтава” (2016/17), “Воркута” Канада (2017-2018).

Тренерська кар’єра: з 27.01.2021 – тренер ФК “Поділля” Хмельницький.