shopping-bag 0
Кількість: 0
Загалом: 0.00грн.
Кошик Оформити

Загальні положення

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Купуючи квиток, володіючи та користуючись квитком, ви підтверджуєте, що прочитали Правила, розумієте й погоджуєтеся з ними і згодні довести їх до відома інших осіб.
Терміни та визначення
У Правилах наступні терміни означають нижченаведене, якщо контекст не передбачає іншого.
СК «ПОДІЛЛЯ» –  спортивний комплекс «ПОДІЛЛЯ»  м. Хмельницький, вулПроскурівська,81
Квиток – документ, що підтверджує право власника на відвідування заходу й доступу на стадіон у день його проведення (дату і час вказано у квитку). Залежно від періоду продажу доступні квитки певної цінової.
Офіційний сайт http://fcpodillya.com.ua/ – офіційний веб-ресурс, розташований у мережі Інтернет, що дозволяє отримати інформацію про квиткову програму та придбати квитки.
Розділ «Квитки онлайн»  – розділ офіційного сайту ФК Поділля, розташований у мережі Інтернет, який дозволяє придбати квитки онлайн.
Стадіон – будівля СК «ПОДІЛЛЯ», а також зовнішній периметр безпеки, що починається за металевими огорожами, внутрішні приміщення, футбольне поле й глядацькі трибуни.
Замовлення – квитки, що має намір придбати або придбав покупець на офіційному сайті в розділі «Квитки», інформація про які знаходиться в особистому кабінеті, у тому числі їхня кількість, вартість, сума до сплати тощо.
Власник квитка – особа, яка володіє дійсним квитком.
Заходи – заходи, що проходять на СК «ПОДІЛЛЯ» у м. Хмельницькому.
Обставини непереборної сили – надзвичайні та невідворотні обставини, до яких належать (у тому числі, але не виключно) стихійні лиха (повінь, землетрус), громадські заворушення, пожежі, вибухи, війна, повстання, страйки, погодні умови, терористичні акти.
Офіційні точки продажу – усі авторизовані ФК «Поділля» точки продажу, де реалізуються квитки, у точу числі розділ «Квитки» офіційного сайту, сервіси «Приват 24», квиткові каси. Повний список офіційних точок продажу опубліковано на офіційному сайті ФК Поділля.
Персональні дані – будь-яка інформація, що стосується фізичної особи, яка встановлена або може бути встановлена на підставі такої інформації, у тому числі прізвище, ім’я, по батькові, дата й місце народження, адреса тощо.
Покупець – особа, що має намір замовити та/або замовила у ФК Поділля  і сплатила один чи кілька квитків.
Відвідувач – особа, яка з’явилася для перегляду заходу і пройшла на стадіон по квитку через спеціально передбачені для цього входи, де здійснюється контроль квитків.
Посвідчення особи – документ, що посвідчує особу його власника (оригінал паспорта або інший документ відповідно до законодавства України). Обов’язковою є наявність фотографії в документі.
ФКП (ФК «Поділля») – футбольний клуб «Поділля» (Хмельницький).
2. ЗАТРИМКА, ПЕРЕНЕСЕННЯ АБО СКАСУВАННЯ ЗАХОДУ
2.1. Захід може бути затримано, перенесено чи скасовано. ФКП вдаватиметься до всіх можливих засобів, аби проінформувати власників квитків про зміни в розкладі проведення заходів. Власникам квитків рекомендовано заздалегідь перевіряти наявність змін: інформацію щодо них буде розміщено на офіційному сайті ФК «Поділля».
2.2. У разі затримки або перенесення заходу квитки вважатимуться дійсними для відвідування відповідного заходу й обміну не підлягають.
2.3. Якщо захід скасовано, власник квитка має право на відшкодування його номінальної вартості відповідно до процедури повернення вартості квитків, про яку йдеться в розділі «Правила повернення квитка».
3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
3.1. Відвідуючи захід, власник квитка (відвідувач) є відповідальним за власну безпеку та безпеку дітей, яких він супроводжує.
3.2. Власник квитка (відвідувач) є одноосібно відповідальним за дії, пов’язані з відвідуванням заходу, у тому числі за власний проїзд, проживання, харчування тощо.
3.3. Власник квитка (відвідувач) повинен прибути на захід з урахуванням часу проходження комплексного огляду при вході на стадіон, що здійснюється з метою безпеки проведення заходу.
3.4.  ФК «Поділля», ані будь-яка інша особа, що бере участь в організації заходу, не є відповідальними за невиконання певного зобов’язання, встановленого чинними Правилами в разі, якщо причиною такого невиконання будуть обставини непереборної сили.
4. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
4.1. ФК «Поділля» забезпечує конфіденційність персональних даних власників квитків. Персональні дані, що надаються власниками квитків ФКП, використовуватимуться, оброблятимуться, зберігатимуться й передаватимуться ФКП відповідно до чинного законодавства України та «Положення про принципи обробки й забезпечення безпеки персональних даних». ФКП гарантує дотримання юридичних, технічних та організаційних заходів для захисту персональних даних від несанкціонованого розкриття, доступу чи використання, випадкової або несанкціонованої втрати, пошкодження чи знищення.
4.2. Купуючи квиток, покупець погоджується на зберігання, обробку та передачу персональних даних.
*Права суб’єкта персональних даних
Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:
1) знати про місцезнаходження бази даних, яка містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження її володільця чи розпорядника;
2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані, що містяться у базі персональних даних;
3) на доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних;
4) отримувати не пізніш як за 30 календарних днів від дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, що зберігаються;
5) пред’являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади й місцевого самоврядування під час здійснення їхніх повноважень, передбачених законом;
6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником цієї бази, якщо дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження через умисне приховування, ненадання чи несвоєчасне їх надання, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8) звертатися з питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади й місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;
9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.